Стало відомо, як повністю вилікувати герпес

Герпес

Вчені з Медичного інституту Утрехтського університету знайшли рішення проблеми багатьох людей. А саме, як вилікувати герпес в організмі людини. Дослідження, присвячене цьому методу, опубліковано в медичному журналі PLOS Pathogens.

Автори дослідження випробували CRISPR / Cas9 на трьох типах вірусу герпесу (всього їх існує вісім): вірус простого герпесу (HSV-1), цитомегаловірус людини (HCMV) і вірус Епштейна-Барр (EBV). В останньому випадку вдалося домогтися зменшення кількості вірусу в клітинах на 95%.

Розмноження цитомегаловірусу також вийшло придушити, однак деякі різновиди вірусу виявилися стійкими до дії системи. Реплікація HSV-1 зупинялася в активній фазі, однак в латентному стані віруси залишалися невразливими.

Дослідники планують удосконалювати новий метод і домогтися ефективної дії системи на всі види вірусу герпесу, в тому числі і в латентній фазі.

Ученые из Медицинского института Утрехтского университета нашли решение проблемы многих людей. А именно, как излечить герпес в организме человека. Исследование, посвященное этому методу, опубликовано в медицинском журнале PLOS Pathogens.

Авторы исследования испытали CRISPR / Cas9 на трех типах вируса герпеса (всего их существует восемь): вирус простого герпеса (HSV-1), цитомегаловирус человека (HCMV) и вирус Эпштейна-Барр (EBV). В последнем случае удалось добиться уменьшения количества вируса в клетках на 95%.

Размножение цитомегаловируса также получилось подавить, однако некоторые разновидности вируса оказались устойчивыми к действию системы. Репликация HSV-1 останавливалась в активной фазе, однако в латентном состоянии вирусы оставались неуязвимыми.

Исследователи планируют совершенствовать новый метод и добиться эффективного действия системы на все виды вируса герпеса, в том числе и в латентной фазе.